Дитина: віртуальний світ і формування особистості

12.02.2019 відбулося засідання районної школи молодого конкурентноспроможного спеціаліста психологічної служби з теми "Дитина: віртуальний світ і формування особистості" на базі опорного закладу Кам'янський ліцей.

 


У наше життя стрімким потоком вливаються новітні технології, що різко позначаються на свідомості суспільства. Кожен шукає всі можливі методи і засоби, щоб полегшити собі життя, тому покупки через Інтернет, банківські послуги он-лайн, відео-зв’язок із рідними, пошук інформації – це зручно, швидко і практично. Але одна справа, коли інновації використовують з користю, а інша, коли Інтернет може захопити аж до залежності. У лапи всесвітньої павутини найчастіше потрапляють діти і, мабуть, кожна мама часто думає про те, як уберегти від цього доньку чи сина.

За даними Національного агентства з інформаційного суспільства, 5,8% дорослого населення і 12,4% молоді страждають від Інтернет-залежності, 91% – це чат-залежні учасники форумів, чатів, групових ігор, телеконференцій, а також інших ресурсів, націлених на спілкування, 9 % -веб-залежні від нових доз інформації (віртуальний серфінг по сайтах, порталах та ін.).

Тема  досліджувана, однак і надалі залишається  однією з  пріоритетних у  роботі  працівників  психологічної служби Березнівщини.

Досвідчені фахівці психологічної служби мали можливість поділитися своїм досвідом роботи з молодими колегами. Актуальні для розгляду були теоретичні питання. Цікавий і насичений практичний блок, де використано багато різних форм і методів, захоплива рефлексія. По закінчені  засідання  усі  учасники  отримали методичні рекомендації  для подальної роботи.

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський

 

районний методичний кабінет»