Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у перших класах

Бути вчителем – це відчувати свою відповідальність.

Пишатися кожною перемогою, здобутою учнями.

Усвідомлюючи, що, кладучи свою цеглу,

ти допомагаєш будувати світ.

Антуан де Сент – Екзюпері


Тема, над якою працювали учасники «Використання ігрового та пісенного матеріалу як  одного з ефективних способів підвищення  мотивації  вивчення англійської мови у 1 класі НУШ»  та мета, яку поставили:

  • ознайомитися з теоретичними та практичними аспектами  організації  освітнього процесу  з іноземних мов в умовах реалізації нового  Державного стандарту початкової освіти;
  • опрацювати питання і перспективи реалізації нового Державного стандарту та  освітніх програм  з іноземних мови, визначити основні  шляхи підвищення якості іншомовної освіти в умовах розбудови НУШ;
  • ознайомитися та впроваджувати у практичний аспект  навички і уміння ХХІ століття;
  • домогтися  активного використання різних сучасних стилів, методів навчання у початковій школі та мотивація навчання різних видів активної діяльності, пісенного та ігрового матеріалу.

Завдання:

  • набути необхідного теоретичного та практичного  досвіду  щодо особливостей  організації освітнього процесу з ІМ в умовах  реалізації  Державного стандарту початкової освіти;
  • забезпечити науково-практичний супровід  професійного розвитку  педагога в умовах реформування іншомовної освіти;
  • презентувати систему педагогічної діяльності  учителів іноземних мов ЗЗСО Березнівського району з питань організації освітнього процесу  з ІМ в умовах розбудови НУШ;
  • ознайомитися з активними практичними видами активної діяльності, які використовують учителі 1 класів при навчанні учнів пісень та участь у ігрових ситуаціях  успішно були реалізовані учасниками заходу під час теоретичного та практичного аспектів.

Логічні та системні були  виступи з теми Understanding games for primary (Матюк В.М., учитель іноземної мови Березнівського НВК «Економіко-гуманітарний ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів», Чернюшок В. Ю., учитель іноземної мови Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з  професійним навчанням»);  Understanding songs  for primary (Чабан О. Ю., учитель іноземної мови Березнівського НВК «Економіко-гуманітарний ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів»,  Журавель Н. А., учитель іноземної мови Білківської  загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів).

Інтерактивно-практичний блок розпочали змістовним та логічним практикумом з теми: «Використання ігор та пісень  як ефективних способів  підвищення  мотивації вивчення англійської мови  у 1 класі НУШ».

Фрагменти занять з учасниками засідання провели Лазарець О. С., Балаушко Ю.В., учителі англійської мови Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Цікаві креативні, інтерактивні завдання, ігровий та пісенний матеріал презентували вищезгадані учителі для учасників заходу. Усі були залучені до активних форм діяльності.

Креативними були групові форми роботи  «Використання активних видів усної мовленнєвої діяльності на уроках іноземної мови  в умовах НУШ», які  провела  Грибинець Н.В., учитель англійської мови Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основні та додаткові ресурси для проведення засідання учителі використовували із он-лайн платформи British Council nus-english.com.ua. 

На звершення роботи учасники запропонували  проект  рекомендацій з теми, які будуть використовувати  під час уроків у 1 класі.