Cемінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на базі Вітковицького НВК

27.11.2018 року відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на базі Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» з теми «Формування гуманістичних цінностей, морально-патріотичної компетентності, національної свідомості, активної громадянської позиції школярів на уроках зарубіжної літератури».


Перед учасниками «круглого столу» виступила директор Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Штиба Наталія Калениківна, яка розповіла про систему роботи педагогічного колективу щодо навчання та виховання школярів, майбутніх громадян, патріотів своєї держави з активною громадянською позицією. Методист районного методичного кабінету Люблінська Валентина Олексіївна у своєму виступі окреслила шляхи роботи учителя від інноваційного уроку до творчої дитини. Чиж Світлана Іванівна, учитель Князівського навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» акцентувала увагу присутніх на інтегрований сучасний урок зарубіжної літератури-основу розвитку професіоналізму та педагогічної майстерності учителя.

Учасники засідання відвідали відкриті уроки зарубіжної літератури у 5 класі та 8 класі, яки провели учителі: Литвинчук Світлана Юріївна та Тихончук Людмила Іванівна.

Учителі зарубіжної літератури району здійснили пізнавальний візит у творчу майстерню учителя вищої кваліфікаційної категорії Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Штиби Людмили Гнатівни, яка поділилась досвідом роботи щодо створення блогу творчої діяльності педагога та його наповнення методичними матеріалами з теми семінару. Воробей Тетяна Миколаївна презентувала творчий доробок «Використання коміксів, буктрейлірів та фанфіків на уроках зарубіжної літератури». Тихончук Людмила Іванівна надала своїм колегам методичну консультацію щодо використання на сучасному уроці інтерактивні та мультимедійні технології. Тихончук Таміла Володимирівна, практичний психолог, провела тренінг-заняття з елементами арт-терапії «Дорога до себе».

Окрасою семінару став виховний захід «З Україною в серці», який підготували педагоги та учні Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

В кінці засідання були підведені підсумки та розроблені методичні рекомендації щодо формування гуманістичних цінностей особистості та національно-патріотичного виховання на уроках зарубіжної літератури».