Конкурс серед керівників гуртків

12.11.2018 року у КЗ «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся методичний конкурс на краще інноваційне заняття гуртка «Моє найкраще заняття гуртка». Метою даного заходу було підвищення професійного рівня керівника гуртка, поширення кращого педагогічного досвіду у роботі з вихованцями. Робота кожного педагога оцінювалася за 5 номінаціями: «Культура оформлення матеріалів», «Анотація досвіду», «Презентація конспекту заняття», «Формування особистості», «Виховання патріотизму, національної свідомості». 


У конкурсі взяли участь 5 керівників гуртків закладу позашкільної освіти: Тимофієв О., (керівник технічних гуртків), Кунгас Т. (керівник гуртка ігротехніків), Діжурко А. (практичний психолог, керівник гуртка «Юний психолог»), Воробей А. (керівник гуртка «Образотворча студія»), Ладецька В. (керівник гуртків декоративно-прикладного мистецтва).

Переможцями конкурсу стали Воробей А. (І місце), Кундас Т. (ІІ місце), Діжурко А. (ІІІ місце), які підкорили журі своєю харизмою, впевненістю в тому, що вони роблять, вмінням презентувати роботу та поєднати у своєму занятті освітні новинки позашкілля.

Упродовж конкурсу панувала приємна атмосфера з легкими нотками хвилювання учасників та підтримкою колег-спостерігачів.

По завершенні переможці та учасники нагороджені грамотами й дипломами, а також солодкими подарунками, що було не очікувано для самих конкурсантів.