Практичні психологи Березнівщини взяли участь у заходах обласного рівня

Тихончук Таміла, практичний психолог Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Пилипака Світлана, практичний психолог Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням», взяли участь у п’ятому науково-практичному семінарі «Актуальні питання розвитку практичної психології на Рівненщині» для практичних психологів закладів освіти області.

 


Захід організовано працівниками кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету.

По  закінченні роботи  працівникам  психологічної  служби  вручили  сертифікати  нового  зразка.

 

Шнайдер Світлана, методист КНМУ "Березнівського районного методичного кабінету" та Попач Юлія, практичний психолог філії Михалинської ЗОШ І-ІІ ст. опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у семінарі-тренінгу для практичних психологів "Психологічні аспекти регулювання емоційних станів особистості. Формування емоційного інтелекту у дітей", який відбувся на базі Рівненського обласного  інституту  післядипломної  педагогічної  освіти. Тренер-Прокопчук Наталія Василівна. Семінар цікавий, змістовний, матеріал-практичний для роботи з учнівськими, батьківськими та педагогічними колективами.