Засідання районної школи конкурентоспроможного молодого фахівця, секція "Іноземна мова"

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе...

 

На початку жовтня традиційно молоді педагоги зустрічаються із своїми наставниками під час першого засідання районної школи конкурентоспроможного педагога-фахівця.


Цьогоріч молоді учителі іноземної мови взяли участь у заході, який проходив на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» з професійним навчанням.

Учителі-практики (Радіо Н.В., учитель іноземної мови Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів», Омелянчук О.В., Баранова О.Л., учителі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» з професійним навчанням, Торчинська О.В., учитель іноземної мови Моквинського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня», Омелянчук І. В., учитель іноземної мови Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мамчур О.О., учитель опорного закладу Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ») надали практичні поради та консультації з питань:

  • Організація навчально-виховного процесу з іноземних мов.
  • Актуальні аспекти викладання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти у 2018/2019 н.р.
  • Особливості сучасного уроку як форми організації компетентнісного навчання в умовах Нової української школи.

Під час практичного аспекту пояснювали та демонстрували як слід дотримуватися інструкції щодо ведення шкільної документації, а саме: класні журнали, освітня програма, календарно-тематичне планування, конспект уроку.

Звернули увагу на сучасний урок іноземної мови та вимоги до учителя, уроку, етапи здійснення планування роботи на уроці, типи та структура уроків ІМ.

Молоді спеціалісти брали активну участь у практикумі, групових заняттях, інтерактивних вправах та отримали низку рекомендаційного матеріалу для використання в освітньо-виховному процесі.