На Рівненському загальновійськовому полігоні проведено вогневі тренування та стрільби

На виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації та згідно наказу управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 17 квітня 2018 року № 129 23 квітня 2018 року на Рівненському загальновійськовому полігоні проведено вогневі тренування та стрільби бойовими набоями з автомата Калашникова, в яких взяли участь 304 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району, які вивчали основи військової справи. Допризовники мали можливість одягнути справжній бронежилет, потренуватись в прицілюванні з автомата, провести розбирання та складання частин автомата. Кожен з них здійснив 10 пострілів по мішенях.


На полігоні чути голосні стрільби, а територією періодично переміщаються невеликі групи чоловіків у камуфляжах. Для навчання грунтовно підготувалися:  облаштовані місця для неповної розбори та зборки автомата, у невеликому приміщенні інструктори набивають патронами ріжки для зброї, поруч – обладнані позиції для стрільби, у полі маячать мішені. Перед тим, як перейти до практики, учні уважно слухали інструкторів, вдягали обмундирування, і лише тоді бралися за автомати. У зоні стрільби інструктор навчав, як правильно обходитися зі зброєю та давав практичні поради.

Приємним здивуванням було, що кількість дівчат бажаючих вивчати військову справу щороку збільшується. У 2015 році у вогневих тренуваннях брали участь 5 дівчат закладів загальної середньої освіти району, а у 2018 році взяли участь 26 учениць.