Батьківський всеобуч з теми «Підготовка дитини до школи. Перший клас без проблем»

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту «Про організацію проведення батьківського всеобучу з теми «Підготовка дитини до школи. Перший клас без проблем» з 26.03 по 30.03.2018 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти району робочою групою учителів (у складі 8 педагогів початкового навчання), учасників регіонального експерименту з метою розроблення інструментарію для створення навчально-методичного забезпечення предметів початкової школи в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, методистами районного методичного кабінету проведено всеобуч для батьків діти яких підуть у перший клас в 2018-2019 навчальному році.

 


Керівники закладів освіти створили належні умови для навчання батьків, забезпечили аудиторії для проведення всеобучу технічними засобами навчання для трансляції відеоматеріалів, запросили батьків, для участі у батьківському всеобучі відповідно до затвердженого графіка.

 

 В заходах взяли участь майже 85 % батьків, діти яких підуть у перший клас в 2018-2019 навчальному році. Важливим пунктом виділено позитивні зміни у спілкуванні батьків, як помічників учителя. Має спрацювати побудова партнерських стосунків між учнями й дорослими. Батьки дітей відчувають свою причетність до освітнього процесу, про що свідчать результати неформального опитування батьківської спільноти. Педагоги окреслили цілі та завдання, спрямували увагу присутніх на цілісність освітнього простору дитини у новій українській школі, на особливостях інтегрованого навчання в початковій школі. Всі отримали рекомендації, домашні завдання для успішної підготовки дітей до школи.