Школа молодого вихователя у ЗДО «Колосок» с.Балашівка

Нещодавно на базі закладу дошкільної освіти «Колосок» с.Балашівка відбулося підсумкове заняття районної Школи молодого вихователя.

Тема заняття: Пізнавальний розвиток дітей дошкільного віку через економічне виховання.

 


Мета:

  • розширити знання молодих педагогів про основні завдання, форми і методи економічного виховання дітей дошкільного віку в умовах дитячого садка;
  • вчити формувати у дітей економічне мислення, уяву, комунікативні здібності, інтерес до економічних знань.

В ході заняття керівник ШМВ Окерешко О.А. запропонувала увазі присутніх відео презентацію «Соціальна і фінансова освіта дітей дошкільного віку», відео-інтерв’ю з вихованцями дитячого садка «Роль грошей у житті людини».

З особливим інтересом учасники засідання взяли участь у діловій грі «У світі економіки».

Високий рівень компетентності за освітньою лінією «Дитина у природному довкіллі» показали вихованці старшої групи ЗДО «Колосок» с. Балашівка на занятті «Подорож до весняного лісу», яке провела вихователь закладу Романюк О.А.

Молоді педагоги з увагою подивились творчий звіт (відео презентацію) «Я – атестуюсь» досвідчного вихователя ЗДО «Золота рибка» с. Поляни , Турчик Л. Г.

Методист рай методкабінету Житковська Г. Т. ознайомила слухачів Школи молодого вихователя з підсумками районного етапу конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Дошкільна освіта», відповіла на запитання щодо атестації вихователів.

Експрес-огляд розвивального простору дитячого садка «Колосок» провела директор закладу Курильчик О.А.