Районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

9 березня 2018 року  минає 204 роки від дня народження великого Т.Г.Шевченка. Минають роки, минають століття, ідуть в небуття покоління, а Тарасове ім’я, ім’я великого генія, не згасає. Тарас Шевченко  - не просто геніальний поет, художник він – голос душі українського народу.

27.02.2018 року з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря, з метою популяризації мистецтва художнього слова, збагачення репертуару читців-декламаторів, юних поетів Шевченківської поезії проведено районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи,  Кобзаре, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського району.


Виконавську майстерність, мовну та сценічну культуру оцінювати журі у складі:

  • Хвищук Ніни Пилипівни, методиста районного методичного кабінету
  • Гурин Оксани Аркадіївни, учителя опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  • Веремчук Галини Степанівни, учителя Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  • Марцинюк Тетяни Іванівни, учителя, керівника гуртка «Літературна вітальня» Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням»
  • Іванюк Людмили Миколаївни, методиста комунального закладу «Березнівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості»

Конкурс проводився за номінаціями:

  1. Читці-декламатори, інсценізація, театралізація творів Т.Г.Шевченка.
  2. Юні поети (твори за власним бажанням автора-виконавця).

Оцінювання учасників члени журі проводили за віковими категоріями:

  1. І категорія (молодша) -  9-13 років.
  2. ІІ категорія (старша) -  14-17 років.

Всі учасники показали високий рівень виконавської майстерності, продемонстрували сценічну та мовну культуру, емоційність  та артистичність виконання улюблених творів Кобзаря.

За результатами конкурсу у І віковій категорії перемогу отримали:

І місце

  • Мельник Валерія, учениця 6 класу філії Губківська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» (учитель української мови і літератури Заружко Ж.В.);

ІІ місце

  • Переходько Максим, учень 7 класу опорного закладу Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» (учитель української мови і літератури Гурин О.А.);
  • Драганчук Вікторія, учениця 6 класу опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Токарчук М.І.)

ІІІ місце

  • Боровець Віталіна, учениця 7 класу опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Боровець В.О.);
  • Боровець Ольга, учениця 6 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Токарчук Л.Л.);
  • Лесків Юлія, учениця 8 класу філії Великопільська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Лазуцька Л.М.).

За результатами конкурсу у ІІ віковій категорії перемогу отримали:

І місце

  • Гоменюк Марина, учениця 9 класу опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» (учитель української мови і літератури Ваврик М.М.)

ІІ місце

  • Чернюшок Ігор, учень 10 класу Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» (учитель української мови і літератури Стасюк Т.В.);
  • Луцик Дмитро, учень 11 класу Друхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Андрощук М.С.)

ІІІ місце

  • Карпець Софія, учениця 8 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» (учитель української мови і літератури Овдійчук Л.Б.);
  • Сенюк Мар’яна, учениця 11 класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича (учитель української мови і літератури Делідон Л.Г.);
  • Боровець Олександр, учень 9 класу філії Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель української мови і літератури Мелянчук І.О.);
  • Мішкевич Діана, вихованка Районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка «Медіакультура. Юний журналіст» Токарчук М.І.).

Гоменюк Марина, учениця 9 класу опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня, переможець районного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи,  Кобзаре, в пам’яті людській» 06 березня 2018 року буде захищати честь району у м.Рівне.

 

Хвищук Н.П., методист районного методичного кабінету