У опорному закладі Прислуцький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

 

Новий зміст освіти – це лише одна з частин Нової української школи. Не менш важливими є підготовка вчителів та нове освітнє середовище

Л. Гриневич

 

06 лютого 2018 року працівниками районного методичного кабінету було надано методичну допомогу адміністрації та педагогічному колективу опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ».


Було обговорено та опрацьовано планування роботи опорного закладу, написання підсумкових наказів, посадових інструкцій, заповнення та збереження алфавітних книг, особових справ учнів та педагогічних працівників філій, розглянули план заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи у опорному  закладі освіти на 2018-2022 рр. та підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з 1 вересня 2018 року.

Надано методичну допомогу асистенту вихователя інклюзивної дошкільної групи.

Проведено тренувальну реєстрацію та PR-кампаніїю щодо ЗНО-2018 з учнями 11-х класів.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням завідувача методкабінету і методистів з педагогічним колективом щодо проведення уроків у контексті компетентнісної освіти в умовах Нової української школи. Звернено увагу на те, що триває робота над навчальними програмами для початкової школи які будуть представлені для громадського обговорення, анонсував дистанційний курс, який буде впроваджено з 2018 року і стане одним з етапів перепідготовки вчителів до роботи в Новій українській школі в 2018-2019 році.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.