Засідання Школи становлення конкурентоспроможного фахівця-педагога вчителів природничих дисциплін

Зібратися разом – це початок,

 триматися разом – це прогрес,

працювати разом – це успіх

 Генрі Форд

 

Учителю необхідно постійно вчитись, учитись один в одного. І кращим збудником для цього має стати взаємообмін професійним досвідом.

8 лютого 2018 року відбулося засідання Школи становлення конкурентоспроможного фахівця-педагога вчителів природничих дисциплін з теми «Мотивація на різних етапах уроку. Форми та види контролю в шкільній біологічній освіті». Захід відбувся на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей з професійним навчанням».

На засіданні були присутні 11 молодих учителів природничих дисциплін навчальних закладів освіти Березнівського району.


Шнайдер Світлана Вікторівна, психолог методичної служби продемонструвала презентацію з елементами практичного заняття з теми «Психологічна готовність педагога до творчої діяльності». Кондрашкіна Світлана Миколаївна, учитель біології Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів поділилася багаторічним досвідом роботи щодо сучасні педагогічних технологій навчання (з елементами тренінгу). Майстер-клас пройшов у формі практичного заняття, на якому учасники заходу ознайомилися з різноманітними методами і прийомами мотивації на різних етапах уроку.

Усі присутні мали змогу переконатися, що мотивація на уроках має багато переваг, оскільки є визначальним компонентом організації навчальної діяльності. Молодими вчителями було взято на замітку рекомендації щодо застосування різних форм та видів контролю на уроках природничих дисциплін.

Слухачі Школи молодого вчителя заповнили анкети. Опрацювання анкет надасть можливість розкрити напрямки систематичної роботи молодих спеціалістів над собою.