Розпочали підготовку регіональних тренерів Нової української школи

Із 29 січня по 02 лютого на базі Рівненського ОІППО  проходить обласний  семінар-тренінг для 29 регіональних тренерів із питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.


Рубінс М.В., методист районного методичного кабінету була учасником семінару-тренінгу. Всі учасники ознайомилися із новою нормативною базою початкової школи, за якою будуть працювати вчителі 1 класу у 2018-2019 навчальному році, оволоділи знаннями із організації навчального середовища, особливостями інтегрованого навчання у рамках предмета «Я досліджую світ», особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, сутністю та основними принципами педагогіки партнерства, основами інклюзивної освіти та нейропсихології, навчилися працювати за новими методиками, упроваджувати інтерактивні форми  роботи з учнями, використовувати сучасні прийоми навчання.

До підготовки регіональних тренерів долучено тренера, який навчав використанню  на уроках методик LEGO для реалізації діяльнісного  та компетентнісно  зорієнтованого підходів до навчання.

Після навчання всі  регіональні  тренери отримали сертифікати і право на підготовку вчителів 1 класу за Типовою освітньою програмою організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затвердженою МОН України.