Конкурс для вчителів німецької мови "Моя школа майбутнього"

В рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 за підтримки Міністерства освіти та науки України оголошено конкурс для вчителів німецької мови «МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО».

Даний конкурс організований для  команди вчителів німецької мови в закладі освіти у вигляді міждисциплінарного проекту та реалізація  його зі своїми школярами після ознайомлення з програмою «Нова українська школа» і новим Законом про освіту.


Згідно з умовами конкурсу, учасники мають у творчій формі розказати про позитивні зміни освітньої реформи. Приміром, тема конкурсного проекту може бути пов’язана з цифровими технологіями, можливостями міждисциплінарних уроків або компетентнісного підходу у навчанні учнів.

Вчителі та учні шкіл, в яких вивчають німецьку мову, можуть подати проект на конкурс «Моя школа майбутнього», переможці якого матимуть можливість відвідати Німеччину та ознайомитись з освітніми інноваціями цієї країни.

Хто може брати участь

  • Усі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька мова, або школи, де вона вводиться з 2018/2019 навчального року. 
  • Команда має складатися мінімум з 2 осіб, принаймні один із членів команди має викладати німецьку мову, як першу чи другу іноземну. Усі члени команди мають бути офіційно працевлаштовані в школі.
  • Принаймні одна група учнів має бути частиною проекту. Група учнів може складатися зі школярів будь-якого року навчання (також будь-якого класу чи дисципліни) – головна передумова – щоб учні як клас або група вивчали німецьку мову.

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року.

Відскановані документи надсилайте, будь ласка, на адресу асистента проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018» viktoria.korzhyk@goethe.de.

Вся детальна інформація щодо проекту тут:

 

https://www.goethe.de/ins/ua/uk/m/spr/unt/ver/nus.html#accordion_toggle21133020