Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

12 січня 2018 року на базі Комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти з питань:


1. Система компетентнісного підходу до  підготовки вчителя, заступника  директора  у контексті нової української школи (Рубінс Марина Володимирівна, методист районного методичного кабінету).

2. Пробне ЗНО – успішний крок до здачі  основної  сесії (Хвищук Ніна Пилипівна, методист районного методичного кабінету).

3. Основні напрями науково-методичної роботи  в умовах  реалізації компетентнісного підходу в освіті (Мельничук Лідія Степанівна, завідувач районного методичного кабінету).

4. Підготовка до участі у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (Заяц Володимир Ананійович, методист районного методичного кабінету ).

Крім  означених проблем працівники інституту розставили акценти й щодо інших важливих питань, зокрема  на особливостях проведення ХV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості та всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», організації та проведення обласного етапу всеукраїнських олімпіад, турнірів і конкурсів у 2018 році, підготовки закладів загальної середньої освіти до проведення ЗНО-2018 та міжнародного дослідження РІSA, основних аспектів психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах реформування освітньої галузі.

В нараді взяли участь 33 заступники директорів з навчально-виховної роботи.

Download
Мельничук_Л.С._нарада_12.01.18.pdf
Adobe Acrobat Document 932.0 KB