Відкрите засідання школи професійного становлення учителів зарубіжної літератури на базі Опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12 грудня 2017 року на базі Опорного закладу Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відбулось відкрите засідання районної школи професійного становлення учителів зарубіжної літератури з теми «Підвищення професійної компетентності учителя зарубіжної літератури шляхом використання сучасних технологій».


Заступник директора з навчально-виховної роботи Опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фабіанський Д.М. провів оглядову екскурсію по школі, розповів про історію, традиції закладу, організацію навчально-виховної роботи, яка сприяє вихованню духовно-моральної, високоосвіченої, національно свідомої особистості.

У своєму виступі директор закладу Калюта М.М. окреслив шляхи вдосконалення професійної майстерності педагогів. А також звернув особливу увагу на використання інтерактивних форм навчання - важливого засобу підвищення ефективності сучасного уроку.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. спрямувала учасників семінару на упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, як ресурсну основу підвищення педагогічної діяльності учителів.

Педагоги району здійснили пізнавальний візит у творчу майстерню учителя Опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковтун І.М., яка поділилась досвідом щодо створення блогу вчителя та інформаційного його оновлення, а також розповіла про систему роботи з обдарованими та здібними учнями.

Вчитель-методист Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кардаш В.А. провів майстер-клас «Формування готовності учителя Нової української школи до творчої діяльності».

Учасники семінару відвідали відкритий урок зарубіжної літератури у 7 класі з теми «Джеймс Олдрідж «Останній дюйм».

А психолог Ковтун І.В. провела заняття-тренінг «Професійне зростання педагога» та подарувала на згадку про зустріч буклети «Як стати успішним учителем?».

Керівник школи професійного становлення Лафінчук Т.М. від імені учителів району подякувала адміністрації, педагогам Опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовний та цікавий семінар та націлила своїх колег на створення ситуації успіху на уроках зарубіжної літератури, на удосконалення форм, методів, технологій щодо формування морально-духовних, ціннісних пріоритетів та орієнтацій учнів.