Cемінар-практикум учителів зарубіжної літератури та музичного мистецтва

05 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та музичного мистецтва.

Учасники семінару ознайомились із досвідом роботи учителів-практиків Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» щодо створення атмосфери співробітництва учителя та учня на уроці і в позаурочний час.


Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. націлила учителів на формування предметних компетентностей учнів шляхом ефективного впровадження сучасних технологій навчання і виховання, а також звернула увагу на розвиток творчої ініціативи та педагогічної майстерності молодих та малодосвідчених педагогів. Педагоги закладів освіти мали можливість побувати на презентації нового роману-хроніки відомого письменника Рівненщини Б. Т. Боровця «Заглада». Вховний захід провела Марцинюк Т.І., вчитель-методист Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням».

Боровець М.Ф., вчитель-методист Яцьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів довела своїм колегам, що майстер-клас – це форма презентації перспективного педагогічного досвіду, а участь педагога-наставника разом з вихованцем в літературних конкурсах, спільна праця над науково-дослідницькими роботами в рамках Малої академії наук - це вершина професійної майстерності учителя.

Молодий учитель Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Рибак К.А. поділилась секретами створення гарного настрою у школярів, налаштування їх на результативне навчання, а також дала слушні поради своїм колегам - учителям-початківцям щодо організації позакласної роботи.

Боровець Т.П., учитель зарубіжної літератури Балашівського НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІ ступенів» у своєму виступі підкреслила, що учитель-майстер має розглядати кожного учня як окрему особистість з її поглядами, переконаннями, почуттями, а той педагог, який прагне розкрити всі здібності і таланти своїх учнів, навчити їх вчитися, знаходити істину, обов’язково буде шукати шляхи вдосконалення своєї методики.

Педагоги ЗНЗ району здійснили пізнавальний візит у творчу майстерню «старшого учителя» Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» Шнайдера В.С., який презентував свій досвід роботи з теми «Через творчість учителя до розвитку особистості кожного школяра», провів практичне заняття із вчителями. музичного мистецтва, а також надав методичну консультацію щодо проведення різдвяних свят.