Семінар-практикум вчителів хімії району в Колодязнівській ЗОШ

16 листопада 2017 року на базі Колодязнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів було проведено семінар-практикум вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів району з теми "Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії".


Дирекція навчального закладу радо зустріла учасників семінару-практикуму. З вітальним словом виступили директор школи Галина Ростиславівна Ковальчук та вихованці ЗНЗ.  

Для вчителів хімії району було організовано екскурсію навчальними приміщеннями, ознайомлено з мітеріально-технічною базою закладу. 

В практичному модулі семінару-практикуму педагоги відвідали відкритий урок хімії у 9 класі з теми "Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками. Реакції сполучення, розкладу, обміну, заміщення", проведений вчителем хімії Колодязнівської ЗОШ - Валентиною Адамівною Пилипчук).

Також учні педагога представили присутнім виховний захід у 8 класі "Хімічна мозаїка".

Керівник районного методичного о'єднання вчителів хімії Олена Ярославівна Тонконоженко поділилася досвідом реалізації компетентнісного підходу при викладанні хімії на прикладі вивчення окремої теми.

З питанням "Організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії" познайомив учасників методист районного методичного кабінету Олександр Степанович Штиба.

В підсумковому модулі зустрічі вчителі району мали змогу поділитися своїми думками та масою позитивних вражень, отриманих в ході проведення семінару-практикуму. Вчителі хімії району подякували дирекції, педагогічному та учнівському колективам Колодязнівської загальноосвітньої школи за змістовно проведений захід.