«Діти + батьки + ДНЗ = щасливе дитинство»

16 листопада 2017 року було проведено районний семінар-практикум керівників та вихователів-методистів ДНЗ на базі Зірненського дошкільного навчального закладу «Барвінок».

У семінарі-практикумі взяли участь директори та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів району, методист районного методичного кабінету Житковська Ганна Тохилівна.


Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сім’я і навчальний заклад. Відповідно до закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, змісту Базового компонента дошкільної освіти України, одним з головних завдань, що стоїть перед закладом, вважається взаємодія з сім’єю.

І саме тому перед колективом ДНЗ «Барвінок» постало питання модернізації підходів у роботі з родинами та розвиток партнерських відносин між закладом та сім’єю.

Наша стратегічна мета взаємодії з родинами виражена у формулі: Діти + Батьки + ДНЗ = щасливе дитинство! І у цьому нам допомагають органи місцевого самоврядування, батьківські та педагогічні колективи ДНЗ.

В умовах гуманістичної спрямованості освіти працюємо над створенням особистісно орієнтованого виховного оточення дитини, комфортного, емоційного, розвивального середовища, перетворення освітнього закладу на дім – теплий, затишний, безпечний, на територію, дружню до дитини і родини, адже в дошкільному закладі дитина насамперед живе, а вже потім виховується, готується до школи і т.д.

У закладі створено комфортні умови для нагляду, догляду, навчання та розвитку дітей, адже комфорт і теплий мікроклімат – це те, чим щедро діляться батьки.

Досвід роботи взаємодії з батьками з досвіду роботи нашого закладу ми висвітлили у презентації «Співпраця з батьками».

Колектив ДНЗ «Барвінок» переконаний, що саме така співпраця народжує не тільки практичні навички і вміння, а й світло і злагоду, в серці – добро, у помислах – мудрість. Таке наше побажання всім, щоб педагогічна нива колосилася добрим врожаєм нових проектів та здобутків, безмежної людської вдячності і партнерської взаємодії.

 

Натяжко В.В., директор ДНЗ «Барвінок» села Зірне