Огляд-конкурс естрадної пісні "Юна зірка"

12 жовтня 2017 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний огляд-конкурс естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, у якому взяв участь 221 школяр.

На конкурс завітали гості: Жилінська Ірина Василівна, заступник голови Березнівської районної державної адміністрації, Бойчук Наталія Кузьмівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації.

Метою конкурсу є сприяння пропагуванню вокальної культури серед учнівської молоді, виявлення і підтримка талановитих і обдарованих дітей, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів.

Конкурс проводився у двох номінаціях «Сучасна естрадна пісня» та «Патріотична пісня».

Хочеться відмітити, що ряд виступів вирізнявся оригінальним фонограмним супроводом з цікавими сучасними аранжуваннями, які вдало доповнювали виступ вокалістів, вокальних ансамблів. Учасники конкурсу підсилювали свої виступи хореографічними композиціями, застосовували сценічну атрибутику. Різними за характером та оригінальними були виступи ансамблів, хорів.

З огляду на підсумки конкурсу журі висловлює деякі зауваження та побажання керівникам щодо роботи з вокалістами, а саме звертати більше уваги та працювати над звукоутворенням, диханням, гармонічним строєм, відображенням динамічних відтінків у творах, забезпечувати належну якість фонограми супроводу виступаючих, не використовувати фонограму «+», підбирати репертуар у відповідності до вікових особливостей та доступного звукового діапазону виступаючих.

За рішенням журі було визначено переможців серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Download
Переможці_Юна зірка.pdf
Adobe Acrobat Document 114.5 KB