Творча обдарованість - 2017

Щорічно управлінням освіти, молоді та спорту, районним методичним кабінетом проводиться нагородження найобдарованіших та найталановитіших дітей.

30 травня 2017 року у Березнівському районному будинку культури відбулося районне свято «Творча обдарованість-2017».


На святі були присутні працівники управління освіти, молоді та спорту, районного методичного кабінету, керівники навчальних закладів, педагоги, батьки, а також учні, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Учні – це гордість і надія нашого району, їхніми знаннями і вміннями, успіхами і звершеннями ми пишаємось сьогодні. Це - майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила.

Гордість за нашу молодь прийшли розділити з нами поважні гості:

  • Люшин Віталій Григорович, голова районної державної адміністрації;
  • Тарасюк Василь Васильович, заступник міського голови;
  • Воронко Тетяна Данилівна, депутат обласної ради;
  • Бойчук Наталія Кузьмівна, начальник управління освіти, молоді та спорту;
  • представники громадськості та засобів масової інформації.

Голова районної державної адміністрації Люшин В.Г. привітав та нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради 17 учнів району за особливі успіхи та значні досягнення у навчанні, спорті.

З привітанням та нагородженням за високі досягнення у навчанні та спорті виступив заступник міського голови Тарасюк В.В.

Із вітальним словом звернулася до всіх присутніх Бойчук Н. К., начальник управління освіти, молоді та спорту та нагородила переможців Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. П.Яцика, олімпіади «Юне обдарування», оглядів-конкурсів, спортивних змагань, учасників свята «Творче обдарування-2017».

Гарні слова прозвучали і від депутата обласної ради Воронко Т.Д.. Учасників свята нагородили спонсори: товариство з обмеженою відповідальністю «Західна каолінова компанія» та компанія «Березнівський районний агроторговий дім».

Слова вдячності тим, хто сіє добро, як щедрий колос, дарує дитячій душі свої знання, любов, линули з вуст ведучих найкращим учителям та наставникам навчальних закладів району.

Дуже добре підмітив народ, що «Від доброго дерева добрий і пагінець одійде, од добрих батька і матері піде й добра дитина», саме тому ми переконані, що наші переможці, юні таланти не досягли б своїх результатів без доброго, теплого материнського серця, без твердої, але люблячої руки батька.

Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Загалом отримали нагороди 71 переможці обласних, всеукраїнських, міжнародних творчих конкурсів та фестивалів, предметних олімпіад, спортивних змагань.

Крім відзнак і теплих вітань, усіх порадували яскраві виступи дитячого хору Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Олександра Жабчика та вихованців зразкового танцювального колективу «Шанс» Березнівського Будинку дитячої та юнацької творчості, виступи зразкового духового оркестру «Первоцвіт» і зразкового лялькового театру «У світі казок» Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2, Семенович Вікторії, учениці Прислуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» з піснею «Острівець любові», інструментальна композиція «Шум моря» у виконі Олександри Холод, учениці Броннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та музичний дарунок від переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», учителя музичного мистецтва Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лопачука Миколи Олександровича.

 

Л.Мельничук,

завідувач районного методичного кабінету