ЗНО - 2017!!!

23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. За оперативною інформацією пунктів тестування (Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича, Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2 Березнівської районної ради Рівненської області, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Березнівське вище професійне училище»)  участь у тестуванні з української мови та літератури взяло 699 осіб, що становить 98,5 % від загальної кількості зареєстрованих.


Всі учасники зовнішнього незалежного оцінювання змогли потрапити у пункт тестування: запізнень не було. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечувало 119 осіб.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися на сайті УЦОЯО в розділі «Предмети ЗНО». 24 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія: «У завданні № 20 зовнішнього незалежного оцінювання з української мови запропоновано два ідентичні варіанти відповіді… інформую, що за висновками предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти наявність двох ідентичних варіантів у цьому завданні не впливає на вибір правильної відповіді, а отже і на результат учасників… до 15 червня плануємо оголосити результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури».

Також повідомляємо, що за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури  у 3-ох учасників (по одному із 3-ох ЗНЗ району)  виявлено заборонені засоби зв’язку. Ці учасники ЗНО були відсторонені від подальшого виконання сертифікаційної роботи.

Важливо!!! Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування (до 27.05)  подати до Львівського регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у відповідному розділі УЦОЯО.

                                                  Хвищук Н.П., методист РМК