Семінар-практикум учителів музичного мистецтва в Полянській ЗОШ

20.03.2017 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів музичного мистецтва з теми: «Роль особистості вчителя музичного мистецтва у вихованні патріотичних почуттів учнів засобами українського фольклору». Сучасні методи формування інформаційної компетентності вчителя музичного мистецтва».

Перед учасниками «круглого столу» виступила методист районного методичного кабінету Люблінська В. О., яка націлила учителів на використання інтерактивних та мультимедійних технологій при викладанні предмету, упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, як ресурсну основу підвищення професійної майстерності педагогічних працівників. А також особливу увагу звернула на роль учителя у вихованні учня-патріота, у становленні духовно-моральної особистості.


Педагоги району здійснили пізнавальний візит у творчу майстерню «старшого учителя» Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дзюбак Т.В., відвідали майстер-клас з теми «Використання ігрових елементів із музичного мистецтва з метою впровадження інтерактивного навчання», прийняли участь у моделюванні музичного заняття та сучасного уроку з урахуванням практично-творчої діяльності та аналізом інтерпретацією; ознайомились з методичним проектом «Сутність національно-патріотичного виховання засобами українського фольклору».

Учитель Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лауреат ІІ(обласного) туру конкурсу «Учитель року-2017» поділився досвідом проведення конкурсного уроку з теми «Інструментальна музика», надав методичну консультацію щодо створення навчально-освітньго проекту «Використання мультимедійних технологій на уроках та в позакласній роботі».

Підсумовуючи роботу семінару, директор Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Огородник М.І. підкреслила значення засобів медіа освіти у професійному зростанні та розвитку творчості учителів, націлила їх на удосконалення форм, методів, технологій щодо формування морально-естетичних ціннісних пріоритетів та орієнтації учнів і накреслила шляхи їх реалізації у навчально-виховному процесі сьогодення.

А на закінчення семінару учнівський та педагогічний колектив подарували незабутнє свято «З Україною в серці».