Конкурс-ярмарок педагогічної творчості

Упродовж січня-лютого 2017 року в районі було проведено ХІV районний конкурс-ярмарок педагогічної творчості, в якому взяли участь педагоги з 35 загальноосвітніх, 2 позашкільних навчальних закладів району  у таких номінаціях: «Управління освітою», «Методична робота з педагогічними кадрами», «Робота з обдарованими учнями», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Зарубіжна література», «Історія», «Основи правознавства».

На конкурс-ярмарок було представлено  154 авторських роботи.


Вагому частку конкурсних матеріалів складають  навчальні посібники, рекомендації,  розроблені учасниками ярмарку з метою урізноманітнення форм, прийомів та методів активізації пошуково-дослідницької діяльності учнів, впровадження інноваційних технологій в навчальний, виховний процес, забезпечення розвитку інноваційного освітнього середовища, електронні посібники, збірники навчально-методичних презентацій.

У всіх представлених на конкурс посібниках простежується авторський підхід  та дослідницька робота, розкрито власні творчі  надбання, з використанням  сучасних технологій, апробовано матеріали  у школах.

Голови експертних комісій засвідчили позитивну динаміку якості представлених матеріалів, їх практичну спрямованість, оригінальність педагогічних рішень, авторський підхід як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу. Матеріали виконані з дотриманням вимог, культури писемного мовлення, грамотності тексту. Естетичне та культурне оформлення матеріалів відповідає наданим рекомендаціям.

Даний конкурс стимулює педагогів до  пошуку нових ідей, живить творче мислення, безперервне самопізнання і рух в ногу з часом.

24 лютого 2017 року підведено урочисті підсумки конкурсу-ярмарку на районному святі. На якому зібрались творчі учителі, що працюють на майбутнє, випереджаючи свій час.

Саме завдяки їм педагогічна професія стає творчою місією, професією далекої дії. Педагоги, яких вшановували на святі, довели талантом і майстерністю свій професіоналізм, індивідуальність і оригінальність, широкий кругозір, досконале володіння методикою навчання і виховання.

З вітальним словом перед присутніми виступила начальник управління освіти, молоді та спорту Бойчук Наталія Кузьмівна, яка відмітила, що участь педагогів Березнівщини в конкурсі ще раз підтвердила: сучасний учитель – справжній майстер своєї справи, фахівець високої культури, досконало знає свій предмет, розуміється в питаннях психології і педагогіки, впроваджує в свій досвід сучасні технології навчання і виховання.

Завідувач РМК Мельничук Лідія Степанівна подякувала учасникам конкурсу за високі творчі досягнення у науково-методичній роботі та навчально-виховній діяльності. Побажала і надалі творчо, натхненно працювати, переможцям з гідністю відстояти честь нашого району на обласному конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Присутнім освітянам подарували свій спів юні вихованці Березнівського районного будинку дитячої творчості: Олександр Жабчик та Аня Потапчук, а танцювальний колектив «Шанс» порадував всіх запальним танцем «Самбо». Із особливим задоволенням вокальний ансамбль виконав пісню «Друзі єднаймося».

Відбулось нагородження переможців і лауреатів конкурсу (список додається). 

Download
Список переможців.pdf
Adobe Acrobat Document 131.1 KB