"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

27 лютого 2017 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

Конкурс проводиться щорічно з метою розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності; популяризації творів Тараса Григоровича Шевченка, національно-патріотичної лірики у формування високої духовності молодого покоління; виявлення та підримки юних талантів у мистецтві художнього слова.


У конкурсі взяло участь 39 школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Конкурс проводився за номінаціями: читці-декламатори; інсценізація та театралізація творів Т.Г.Шевченка; юні поети.

Школярі виконували твори Т.Г.Шевченка, сучасних авторів, письменників-класиків, твори присвячені темі України.

За результатами роботи журі визначено переможців:

Гран-прі

Кошик Катерина Сергіївна, Вітковицький  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», ІІ вікова категорія

І вікова категорія

Номінація «Читці-декламатори»

І місце – Гурин Кира Василівна, Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

ІІ місце – Сиротюк Констянтин Романович, Марининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Боровець Ірина Миколаївна, Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Іванчук Олександр Дмитрович, Балашівський навчально-виховний комплекс «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

Федас Кристіна Анатоліївна, Михалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Драганчук Вікторія Юріївна, Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Номінація «Юні поети»

І місце – Веремчук Анастасія Іванівна, Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

ІІ місце – Яковчук Анастасія Ярославівна, Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

ІІІ місце – Олефір Ірина Олександрівна, Грушівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Номінація «Інсценізація творів Тараса Григоровича Шевченка»

ІІ місце – дует у складі:  Бабак Максим Васильович, Штемпель Марія Михайлівна, Друхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІ вікова категорія

Номінація «Читці-декламатори»

І місце – Сенюк Мар’яна Олегівна, Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

ІІ місце – Потапчук Яна Русланівна, Моквинський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

Ковтун Оксана Петрівна, Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат»

ІІІ місце – Куницький Микола Анатолійович, Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю

Холод Олександра Русланівна, Броннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Ткач Андрій Ігорович, Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»