Семінар-практикум учителів основ здоров'я та фізичної культури в Князівському НВК

Безцінний скарб –

що ми здоров’ям звемо,

Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

 

Щоб тільки всі були здорові ми.

22 лютого 2017 року на базі Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я та фізичної культури з теми «Застосування здоров’язбережувальних технологій навчання на уроках освітньої галузі «Здоров’я та фізична культура» як пріоритет сучасної освіти».


В роботі семінару-практикуму взяли участь 37 вчителів  фізичної культури та основ здоров’я загальноосвітніх  навчальних закладів району.

  • Карпець Ю.С., методист районного методичного кабінету ознайомила присутніх з метою, завданнями  та планом роботи семінару-практикуму.
  • Кулай В.В., директор Князівського НВК, ознайомив учасників семінару-практикуму з історією школи та системою організації  навчально-виховної роботи в закладі.
  • Мельник Р.Г.,  заступник з навчально-виховної роботи змістовно розкрила питання «Реалізація в закладі Програми формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя». У своєму виступі Раїса Григорівна акцентувала увагу на основних критеріях і рівнях  професійної компетентності вчителя основ здоров’я та фізичної культури. 

Усі учасники семінару-практикуму обмінялися власним досвідом роботи щодо шляхів застосування здоров’язбережувальних технологій на своїх уроках.  

  • Лазарець В.В., вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» презентував фрагмент уроку в 5 класі «Лижна підготовка» . Учні дуже завзято показали, як вміло орієнтуються на місцевості , та й ще на лижах.
  • Усач Ю.В., показала майстер-клас «Я роблю це так…» і запропонувала учасникам семінару взяти участь у проекті здоров’я, після чого був захист робіт.

Слід зазначити і виступ агітбригади «За здоровий спосіб життя», де вихованці показали свою творчу майстерність на сцені.

Яскравим дійством поділилися і учні, показавши як проходить у закладі Масниця.

Учасники були гарно та позитивно вражені проведенням даного заходу.