І засідання Моквинського освітнього округу у ДНЗ "Ромашка" с.Моквин

6 грудня 2016 року у Моквинському ДНЗ «Ромашка» було проведено І засідання Моквинського освітнього округу на тему: «Готовність педагогів та вихованців до інновацій».

Мета засідання: формування професійної компетентності педагога у застосуванні нових інноваційних технологій в процесі розвитку логіко-математичної компетенції дошкільників.


Організатори засідання поставили перед собою такі завдання:

  • ознайомити педагогів з різноманітними інноваційними технологіями, направленими на логіко-математичний розвиток дітей старшого дошкільного віку;
  • продемонструвати на практиці використання передових педагогічних технологій на  логіко-математичному занятті.

Засідання окружного методичного об’єднання відкрила Зайко Галина Василівна, завідувач Моквинського ДНЗ «Ромашка», яка повідомила слухачам проблемну тему на рік, а саме «Формування логіко-математичної компетенції старших дошкільників засобами передових педагогічних технологій» та тему І засідання.

Перед слухачами виступила Карповець О. П., вихователь Моквинського ДНЗ «Ромашка» з доповіддю на тему «Сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дошкільників».

Також до уваги учасників засідання було запропоновано  презентацію на тему «Інноваційні технології розвитку логіко-математичної компетентності дошкільників», яку підготувала вихователь-методист Моквинського ДНЗ «Ромашка» Козлова Г. В.

Після презентації перед слухачами виступила Миронець Н. Г., вихователь Друхівського ДНЗ «Мальвіна» яка розповіла про особливості використання різноманітних засобів для формування логіко-математичної компетентності дітей в різних видах діяльності.

Під час практичної частини до уваги учасників було запропоновано два заняття з логіко-математичного  розвитку у старших групах.

Федорова Н. Ф., вихователь Моквинського ДНЗ «Ромашка», продемонструвала цікаве та пізнавальне заняття на тему «Допоможемо Незнайку» під час якого було використано вправи за методикою логічних блоків Дьєнеша.

Семенович І. А., вихователь ДНЗ Моквинського ДНЗ «Ромашка», запропонувала до уваги слухачів заняття на тему «Подорож до цирку» з використанням технологій «Логіки світу».

З метою закріплення отриманих знань вихователь-методист Козлова Г. В. провела тренінг готовності педагогів до інноваційної діяльності.