Засідання районної динамічної групи учителів іноземної мови

18 жовтня 2016 року на  базі Березнівського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК» відбулося  засідання районної динамічної групи учителів іноземної мови, які працюють у  початкових  класах з теми «Методичні та психологічні аспекти викладання іноземної мови в початкових класах».


Федорчук А. О., керівник динамічної групи, учитель англійської мови Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» ознайомила учасників з планом роботи на рік, основними напрямками роботи з дослідження з науково-методичної теми та реалізації напрацювань учасників динамічної групи.  Під час круглого столу  учителі  обговорювали, опрацьовували, спів ставляли навчальні програми з іноземних мов для 1-4 класів, загально навчальні та предметні уміння, знання, які  учні мають досягти на кінець навчального року, особливості ведення шкільної документації у початкових класах. Зразки ведення сторінок журналу, укладання календарного планування, конспекти уроків різних типів підготували учителі Радисюк Т. М. – Курганська ЗОШ І-ІІ ст., Торчинська О. В., Тарасюк О. М. – Моквинський НВК.

Бернацька І. П. – учитель Березнівського НВК «ЗОШ І ст. - ДНЗ» запропонувала  напрацювання з досвіду роботи над питанням «Методичні та психологічні  аспекти викладання іноземної мови у 1 класі та Баранова О. Л. – учитель Березнівського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК» ознайомила  з фізіологічними/психологічними  особливостями учнів 1 класу».

Навчання англійської мови на початковому етапі за методикою  МАС презентувала Федорчук А. О. – учитель Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» та задіяла учасників до практичної роботи  у групах з даною методикою на занятті.

Керівник групи провела анкетування серед учасників засідання для вивчення запитів педагогів щодо  методики навчання та викладання іноземної мови на початковому етапі.