В районі проведено форум молодих педагогів

12.10.2016 року на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-МНВК» відбувся форум молодих педагогів «Сучасний урок в умовах компетентнісної освіти: практичний аспект». Учасників форуму привітали: Бойчук Н.К., начальник управління освіти молоді та спорту та Якимець І.І., голова районної ради профспілки працівників освіти.

Мельничук Л.С., завідувач районним методичним кабінетом ознайомила молодих педагогів із структурою методичної роботи в районі, а також у своєму виступі вона розповіла про особливості сучасного уроку як форми організації компетентнісного навчання.


Методисти: Шнайдер Т.А. та Рубінс М.В. зупинились на характеристиці сучасного компетентісно зорієнтованого уроку. Методист РМК Штиба О.С. у своєму виступі звернув увагу на використання Інтернету при викладанні навчальних предметів та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, як ресурсну основу підвищення  професійної майстерності педагогічних працівників.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Зубчик Г.П. розповіла про один з інструментів творчого зростання вчителя –самоаналіз уроку.

Учитель Великопільської ЗОШ І-ІІ ступенів Лазуцька Л.М., лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» у номінації «Українська мова і література»  поділась досвідом з теми «Підвищення мотивації навчання та навчальних досягнень учнів на сучасному уроці української літератури».

Дзюбук О.І., учитель Поліської ЗОШ І-ІІІ ступенів, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Історія» провела «майстер-клас» «Я - віртуоз у викладанні предмета».  як засобу розвитку творчих здібностей учнів та презентувала методичний посібник «Музичне мистецтво - один з основних аспектів творчого розвитку учнів».

Молоді спеціалісти отримали психологічні поради щодо готовності до творчої діяльності та юридичну консультацію « Знай свої права». 

Підсумовуючи роботу форуму, методист районного методичного кабінету, керівник клубу молодих педагогів «Діалог» Люблінська В.О. підкреслила значення творчої діяльності, ініціативи, професійне зростання учителя для підвищення пізнавальної активності школярів,  націлила молодих учителів на удосконалення форм, методів проведення сучасного уроку , використання інноваційних технологій щодо формування предметних компетентностей школярів.

Download
Особливості сучасного уроку.pdf
Adobe Acrobat Document 4.3 MB
Download
Сучасні підходи до організації НМР.pdf
Adobe Acrobat Document 5.7 MB
Download
Використання IКТ пiд час уроку.pdf
Adobe Acrobat Document 1.3 MB