Вітання до Дня працівника освіти!

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!..

 

Бібліотекар – це слово повне сонячного сяйва

За ним стоїть безмежний мудрий світ.

Бібліотекар! Скільки в слові змісту

Його тепло навік в моїй душі!..

У ці  прекрасні осінні дні освітянська родина Березнівщини об’єднує педагогів,  ветеранів освітянської ниви загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, бібліотекарів, - всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань у  храмі знань.

Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі фахівці, завдяки кому освіта району є флагманом серед інших на Поліссі.

У ці осінні святкові дні висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.

Нехай для нас з Вами щоранку сходить сонце, у мирне небо над Україною, щодня злітають сизокрилі птахи. 

Бажаємо усім нам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення та великих успіхів у шляхетній і почесній праці під мирним небом України!

Будемо вірити -  Україну не здолати! Бо був, є і вічно буде на благодатній українській землі вчитель, який є патріотом своєї справи, рідної школи, дорогих серцю міста чи села, незалежної держави. А ваші душі, шановні колеги, здатні випромінювати світло християнських чеснот,  ваш розум, у якого найкраща зброя - міцні знання, - це взірець для сьогоднішніх й прийдешніх поколінь.

Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців.

Хай Ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і  чесними, ваші думки - добрими, ваші справи – успішними!

Із святом Вас, вельмишановні   педагоги,  ветерани освітянської ниви загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, бібліотекарі!

 

З повагою завідувач районного методичного кабінету Л.С.Мельничук та працівники кабінету