Серпневі педагогічні студії на Березнівщині «Нова українська школа – від старту до успіху!»

27-28 серпня 2018 року відбулися секційні засідання Серпневих педагогічних студій  педагогічних працівників з базових дисциплін, вчителів початкових класів, заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи з теми: «Особливості організації  освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти в 2018-2019 навчальному році» на базі закладів освіти: Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»,  Березнівська гімназія імені Миколи Буховича, Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2, Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів – ліцей з професійним навчанням».

Підготовка вчителів-наставників щодо впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи

21.08.2018 року на базі РОІППО відбулася підготовка вчителів-наставників щодо впровадження ігрових методів навчання в освітній простір Нової української школи згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation відповідно до листа МОН України №1/9-341 від 24.05.2018 щодо підготовки учителів, які навчатимуть учнів 1 класу у 2018-2019 н. р.:

 


Далее

Веб-конференції для керівних та педагогічних працівників закладів освіти

27 - 30 серпня 2018 р. Національна академія педагогічних наук України проводить веб-конференції для керівних та педагогічних працівників закладів освіти.

Під час заходів на основі методичних рекомендацій, підготовлених фахівцями МОН України та НАПН України, науковці обговорять поради щодо реалізації Концепції «Нова українська школа», прокоментують зміст нових освітніх і навчальних програм, підручників, що запроваджуються з 2018-2019 н.р., а також ознайомлять із новітніми досягненнями педагогіки.


Далее

До уваги освітян Березнівського району!

21-22 серпня 2018 року Видавнича група «Основа» проводить безкоштовний Всеукраїнський інтернет-марафон «Готуємось до нового навчального року».

Спікерами цього заходу виступлять експерти з питань освіти, завідувачі кафедр, директори  шкіл та вчителі різних категорій.

Під час  марафону розглядатимуться  такі питання:

  • Взаємодія між батьками, вчителями й учнями
  • Інтеграція дітей з особливим потребами
  • Зміни у програмах різних предметів у новому навчальному році
  • Нова українська школа
  • Хмарні сервіси

Далее