Засідання районного семінару-практикуму вчителів основ християнської етики та школи педагогічної майстерності вчителів зарубіжної літератури

Нещодавно на базі філії Колодязнівська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальносвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання районного семінару-практикуму вчителів основ християнської етики та школи педагогічної майстерності вчителів зарубіжної літератури з теми «Роль літератури та мистецтва у формуванні життєво компетентної та духовно-моральної особистості».


Далее

Учнівські олімпіади з навчальних предметів продовжуються

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 2 серпня 2018 року № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 03.09.2018 № 331 «Про забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році», наказу управління освіти, молоді та спорту від 26 жовтня 2018 року № 263 Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  із навчальних предметів у 2018–2019 навчальному році  у жовтні 2018 року проведено І етап (шкільний) Всеукраїнських учнівських олімпіад.


Далее

Конкурс серед керівників гуртків

12.11.2018 року у КЗ «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся методичний конкурс на краще інноваційне заняття гуртка «Моє найкраще заняття гуртка». Метою даного заходу було підвищення професійного рівня керівника гуртка, поширення кращого педагогічного досвіду у роботі з вихованцями. Робота кожного педагога оцінювалася за 5 номінаціями: «Культура оформлення матеріалів», «Анотація досвіду», «Презентація конспекту заняття», «Формування особистості», «Виховання патріотизму, національної свідомості». 


Далее

18-й радіодиктант національної єдності

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, об 11.30 годині Українським радіо проводився вісімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Педагогічні працівники та учні скористалися нагодою і продемонстрували свою свідому національну позицію – натхненно приєднались до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Диктант мав назву «Крила України». 


Далее

Формування освітнього простору закладу освіти засобами ІКТ

06 листопада 2018 року відбувся обласний навчально-практичний семінар для методистів  районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, працівників методичних служб ОТГ, які відповідають за упровадження  інформаційно-комунікаційних технологій із теми «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні  інформаційно-освітнього простору закладу освіти».


Далее

Працівники психологічної служби ознайомилися з новинками профорієнтаційної роботи

31 жовтня 2018 року відбувся семінар для практичних психологів закладів освіти району з теми "Інформаційно-консультаційні технології в профорієнтації. Веб-базова платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування "Моя професія: консультаційна мережа" на базі Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.


Далее

Практичні психологи Березнівщини взяли участь у заходах обласного рівня

Тихончук Таміла, практичний психолог Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Пилипака Світлана, практичний психолог Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням», взяли участь у п’ятому науково-практичному семінарі «Актуальні питання розвитку практичної психології на Рівненщині» для практичних психологів закладів освіти області.

 


Далее

Cемінар-практикум для вчителів біології, екології Березнівського району

Нещодавно відповідно до плану роботи КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» відбувся семінар-практикум для вчителів біології, екології Березнівського району з теми «Формування готовності вчителів біології, екології до роботи з обдарованими дітьми в закладах загальної середньої освіти». Семінар-практикум проведений на базі Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.


Далее

Районний семінар вчителів математики в Марининській ЗОШ

Відповідно до циклограми науково-методичної роботи з керівними та педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів району на 2018/2019 навчальний рік КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» 02 листопада 2018 року на базі Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів провів семінар вчителів математики на тему «Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу з математики в умовах Нової української школи».


Далее

Засідання районної Школи молодого вихователя

Нещодавно на базі закладу дошкільної освіти ясла-садка №2 «Теремок» комбінованого типу м.Березне відбулося засідання районної Школи молодого вихователя. Участь у семінарі взяли молоді та малодосвідчені вихователі ЗДО району.

Тема засідання: Роль педагога у розвитку пізнавальних здібностей дошкільників.

 


Далее

Василь Сухомлинський у вимірі століття…

Нещодавно на базі Березнівського НВК «ЗОШ І ст. - ДНЗ» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти району.

Тема: Діяльнісно-компетентнісний підхід до розвитку мовлення дітей через використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського.


Далее

Друга сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи Березнівського району

З 22.10 по 02.11.2018 року проходила очна друга сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи Березнівського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти на базі локального центру (Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням»).


Далее

Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах у ЗЗСО

Перша сертифікація учителів англійської мови, які почали працювати у 1 класі у новій українській школі дає свої перші плідні результати.

 

Відповідно до плану роботи КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» відбулася чергова зустріч учасників районного консультаційного  сервіс - центру учителів іноземної мови, які працюють у перших (1) классх на базі Білківської  ЗОШ І-ІІ ступенів 30.10. 2018 р. (керівник Бернацька І.П., учитель іноземної мови Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня - ДНЗ»).


Далее

Особливості організації освітнього процесу з іноземних мов в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти

На базі  Білківської  ЗОШ І – ІІ ступенів 30 жовтня 2018 року за сприянням адміністрації закладу та  районного  методичного кабінету  відбувся  районний семінар - практикум  для  педагогічних працівників закладів загальної середньої  освіти району із теми «Особливості організації освітнього процесу з іноземних мов в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти».


Далее

Створення умов для самовираження учнів на уроках мистецьких дисциплін у сучасному закладі освіти

Працюємо  по-новому, плануємо по – новому

в умовах НУШ

26 жовтня  2018 року  на базі  Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  за сприянням КНМУ «Березнівського  районного методичного кабінету» відбувся районний  семінар-практикум для педагогічних працівників художньо-естетичного циклу із теми «Створення умов для самовираження учнів на уроках мистецьких дисциплін у сучасному закладі освіти».  У семінарі взяли участь 30 педагогів.


Далее

Навчання на онлайн-курсі з управління школою

Студія онлайн-освіти EdEra розпочала навчання на онлайн-курсі “Управління школою. Практикум”.

Курс доступний за цим посиланням: 

https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA-PROSVITCENTER+SM101+sm101/about.

 


Далее

Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до плану спільних заходів управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації, районної організації ТСО України, районного військового комісаріату та з метою патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої, фізично розвиненої особистості у навчальних закладах району розпочалися шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») присвячені Дню захисника України, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.


Далее

Обласний семінар методистів закладів позашкільної освіти Рівненської області

23 жовтня 2018 року  в КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся семінар методистів закладів позашкільної освіти Рівненщини з теми «Виявлення, розвиток та підтримка юних талантів та обдарувань. Стимулювання їх самоудосконалення».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Мельничук  Лідія Степанівна, завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради, Жилінська Ірина Василівна, заступник голови РДА, Карповець Наталія Василівна, директор закладу.


Далее

Видавнича група «Основа» проводить два безкоштовні інтернет-марафони

30 жовтня - 4-й міжнародний інтернет-марафон із теми «Кращі освітні практики. Досвід Ізраїлю». 

Основні питання для обговорення: інклюзія в освіті, основи підприємництва та розвитку soft skills, технології сумісного навчання на основі текстів. 


Далее

Районний семінар-практикум вчителів з основ здоров'я

17 жовтня 2018 року на базі Яринівської філії опорного закладу Кам’янський ліцей, з метою висвітлення теми «Формування здоров`ясприятливого освітнього середовища у сучасному закладі загальної середньої освіти в процесі викладання основ здоров`я», поширення досвіду роботи учителів основ здоров`я закладів загальної середньої освіти Березнівського району, відбувся районний семінар-практикум вчителів з основ здоров`я.


Далее

Будуємо "Педагогічні мости"

18.10.2018 року делегація учителів 1-х класів Березнівського району відвідали Великоомелянівський НВК «школа-гімназія» Рівненського району з метою взаємоознайомлення з досвідом роботи щодо впровадження нових методик навчання в освітньому просторі Нової української школи. Нагадаю, що даний заклад входить до 100 пілотних шкіл України.


Далее

Участь у Міжнародній конференції

18 жовтня 2018 року керівники освітніх закладів району Березнівського НВК «ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ступенів, опорного закладу Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» (Цимбалюк Л.М., Минюк С.В.), та завідувач Березнівського районного методичного кабінету Мельничук Л.С. презентували досвід роботи на Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти».


Далее

Перше засідання Консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови

Вимога часу… Вимога сьогодення…

 

Учні молодшої школи з 2018/2019 н.р. розпочали навчатися за новим Державним стандартом – у рамках освітньої реформи.

У даному документі чітко прописано, що учень 1-4 класів, в результаті впровадження стандарту, набуде 14 видів компетенцій (включно із вмінням створювати математичні моделі процесів навколишнього світу, розв’язувати доступні соціально і особистісно значущі практичні та пізнавальні проблемні задачі, дитина також має набути громадянську компетентність – стверджується, що у віці 6-10 років дитина повинна активно, відповідально та ефективно реалізовувати права з метою розвитку демократичного суспільства).


Далее

Засідання районної школи конкурентоспроможного молодого фахівця, секція "Іноземна мова"

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе...

 

На початку жовтня традиційно молоді педагоги зустрічаються із своїми наставниками під час першого засідання районної школи конкурентоспроможного педагога-фахівця.


Далее

«Поліські пересмішники»

08 жовтня 2018 року у актовій залі Березнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники».

У конкурсі взяли участь 41 школяр із 39 закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Членами журі оцінювалися сценічна культура, емоційність, оригінальність та виразність виконання гумористичних творів, логіка читання (доречність пауз, вірність наголосів, мелодика та емоційність), застосування позамовних засобів (жестів, пози, міміки), а також жанрова відповідність.


Далее

Круглий стіл для новопризначених практичних психологів

2 жовтня 2018 року на базі Березнівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням" було проведено круглий стіл для новопризначених практичних психологів з теми "Адаптаційний період учнів 1-х та 5- х класів. Аутсайдери в класі".


Далее

Освітяни Березнівщини отримали вітання з нагоди професійного свята

Педагог - професія унікальна, яка немає аналогів у світі. Відзначення Дня працівників освіти вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

03 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівників освіти, у районному будинку культури зібралися освітяни Березнівщини для відзначення свята скромних, але достойних людей, свята добра, мудрості та любові.

Проведення «Тижня протидії булінгу»

На виконання листа Міністерства юстиції України від 05.09.2018 №7396/07.2/19-18 «Про проведення «Тижня протидії булінгу» у 13 закладах освіти Березнівського району у вересні був проведений "Тиждень протидії булінгу".


Далее