І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді

З 14-18 січня 2019 року  у районному Будинку дитячої творчості проходить І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді. 

14 січня 2019 року Конкурс проходив у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства у секціях «українська література», «фольклористика», «мистецтвознавство», «мовознавство».

15 січня Конкурс проходив у відділенні «мовознавство», секція «англійська мова».

Результати Конкурсу у вкладених файлах.

Скачать
Протоколи_фiлологiя.pdf
Adobe Acrobat документ 229.9 KB
Скачать
Протокол_англійська мова.pdf
Adobe Acrobat документ 131.1 KB

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

09-10 січня 2019 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування).

Збірна команда нашого району складалася з 4 учнів Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманірний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів". Всі учні стали переможцями:

  • Тарасюк Олесь Васильович, учень 8 класу - І місце
  • Бородієнко Олександр Павлович, учень 8 класу (брав участь за 9 клас) - ІІ місце
  • Радисюк Денис Анатолійович, учень 10 класу - ІІ місце
  • Плескач Олег Юрійович, учень 11 класу - ІІІ місце

Вітаємо нашу команду переможців, їх наставників (Цимбалюк В.Ф., Цвенюк О.Б., Лазарець О.Ю.) та навчальний заклад з перемогою.

Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у перших класах

Бути вчителем – це відчувати свою відповідальність.

Пишатися кожною перемогою, здобутою учнями.

Усвідомлюючи, що, кладучи свою цеглу,

ти допомагаєш будувати світ.

Антуан де Сент – Екзюпері


Далее

Профорієнтація

20 грудня 2018 року управлінням освіти, молоді та спорту організовано зустрічі (в супроводі методиста психологічної служби С.Шнайдер) учнів випускних класів: Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням», Березнівської гімназії імені Миколи Буховича, Березнівської загальноосвітньої школа №2 І-ІІІ ступенів, Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з Т.Кузьменком, заступником декана факультету «Менеджменту, індустрії, дозвілля. Фешн та шоубіз» Київського національного університету культури і мистецтв.


Далее

16 днів проти насильства у закладах освіти Березнівщини

З 25 листопада по 10 грудня 2018 року заклади освіти Березнівського району долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Метою акції є: привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.


Далее

Обласний семінар-практикум для методистів, які координують художньо-естетичні предмети

«Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці...»

 

13 грудня 2018 року на базі Городищенської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Березнівської районної ради був проведений обласний семінар-практикум для методистів районних, міських методичних кабінетів, представників ОТГ, які координують художньо-естетичні предмети, із теми «Особливості застосування методів діалогічної взаємодії щодо набуття учнями предметної мистецької та міжпредметної естетичної компетентностей на уроках художньо-естетичного циклу».


Далее

І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів району 05-06 грудня 2018 року на базі закладів освіти району проведено І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Цьогорічний конкурс професійної майстерності педагогів «Учитель року-2019» відбувся в номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Географія» за участю 13 педагогів закладів загальної середньої освіти.


Далее

Cемінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на базі Вітковицького НВК

27.11.2018 року відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на базі Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» з теми «Формування гуманістичних цінностей, морально-патріотичної компетентності, національної свідомості, активної громадянської позиції школярів на уроках зарубіжної літератури».


Далее

Психологічна акція «Я відкритий до тебе»

3 грудня 2018 року у закладах освіти Березнівщини практичними психологами та соціальними педагогами проведено психологічну акцію до дня інваліда «Я відкритий до тебе», метою якої є формування у школярів, толерантного, милосердного ставлення до людей з особливими потребами, привернути увагу до їхніх потреб, проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту, на привертання уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті країни, області, району (повне і рівне дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства).


Далее

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов

Завершився  районний етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

15.11.2018 року на базі Моквинського НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» проходила олімпіада з французької мови. Взяли участь 9 учнів.

20.11.2018 року змагалися 52 учні за перемогу у олімпіаді з німецької мови на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів -ліцей з професійним навчанням».


Далее

VIII Всеукраїнський конкурс з французької мови «ГАЛЛУС»

14 листопада 2018 року учні 9-11-х класів Моквинського НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» взяли участь у VIII Всеукраїнському конкурсі з французької мови «ГАЛЛУС», який надає можливість удосконалити знання з французької мови та розширити межі пізнання історикокультурного розмаїття франкомовного світу.

 


Далее

Навчальний арт-терапевтичний проект для працівників психологічної служби Березнівщини

З метою професійного зростання, набуття нових знань, умінь і навичок, оволодіння новими арт-терапевтичними техніками, методиками для роботи з дітьми, батьками, вчителями – впроваджуємо в методичну роботу навчальні проекти для практичних психологів та соціальних педагогів району.


Далее