Cемінар-практикум та інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби

10 вересня 2019 р. відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми: «Основи інклюзивного та індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами. Науково-методичний супровід працівників психологічної служби в умовах освітнього інклюзивного середовища» на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


Read More

Засідання Серпневих педагогічних студій для учителів іноземної мови

27.08.2019 року на базі Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» проходили секційні засідання  Серпневих педагогічних студій для учителів іноземної мови та образотворчого мистецтва.

Учасників привітали у он-лайн режимі (запис виступів) Черній Алла Леонідівна, кандидат політичних наук, доцент, ректор Рівненського ОІППО та Мельник Надія Адамівна,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, проректор з науково-методичної роботи  Рівненського ОІППО.


Read More

"Нова українська школа - простір освітніх можливостей"

23, 27-28 серпня 2019 року для працівників закладів освіти буде проведено районні серпневі педагогічні студії "Нова українська школа - простір освітніх можливостей".

З Програмами вказаного заходу та інструктивно-методичної наради із заступниками директорів з навчально-виховної роботи можна познайомитись у вкладених файлах нижче.


Read More

Проведення онлайн-заходів

Районний методичний кабінет  повідомляє, що із метою підготовки до 2019-2020 н.р. будуть проведені наступні Всеукраїнські онлайн-заходи, метою яких є підготовка до органiзованого початку нового навчального року та вдосконалення методичного забезпечення викладання предметів відповідно до головних прiоритетних завдань сучасної системи освiти, визначених нормативними документами Міністерства освiти i науки України на 2019-2020 навчальний pік.


Read More