Про роботу учителів художньо-естетичного циклу у 2018-2019 навчальному році

У 2018/2019 н.р. відповідно до структури науково-методичної роботи з учителями художньо-естетичного циклу функціонували:  районне методичне об’єднання, семінар-практикум.

 


Read More

Педагоги іноземної мови району плідно працювали протягом року

У  2018/2019 н.р. учителі  іноземної мови ділилися досвідом роботи з різних питань  та отримували низку нових матеріалів, рекомендацій під час участі у  районному методичному об’єднанні, семінарі-практикумі, секції школи конкурентоспроможного молодого  фахівця, консультаційного  сервіс-центру для учителів ІМ, які викладали у 1  класі Нової української школи.


Read More

GOCAMP - 2019

З метою популяризації вивчення іноземних мов, застосовування на практиці отриманих протягом навчального року знань у різних формах діяльності,  належної підготовки літніх мовних таборів на базі   закладів загальної середньої освіти району у червні 2019 року  функціонували  мовні табори/загони:  «Поліглот», «Веселка»,  «Смайлики», «Капітошки»,  «Усмішка»,  «Друзі»,  «Сонце», «Літо»,  «Зернятко», «Малятко», «Campi CCC», «Веселі та щасливі», «Замок», «Орлятко», «Мальвіна», «Барви літа», «Барвінок», «5 пелюсток», «Моя родина», «Кроха», «Здорові та завзяті», «Навкруги світу», «Busy», «Маленькі дослідники», «Solution»,  «Free Time», «Nature and me», «Life», «Big Ben», «Європейські діти», «Face Book», «T-shirt», «Modern Talking», «MerryKids».


Read More

ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА» ЗАПРОШУЄ ВСІХ ПЕДАГОГІВ НА ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

25-26 червня 2019 року відбудеться перша інтернет-конференція для освітян у форматі «Педагогічний стендап».

На вас чекатимуть експрес виступи спікерів, під час яких експерти поділяться досвідом:

-     як ефектно та не нудно пояснити складну тему учням;

-     як заохотити їх до навчання;

-     як не витратити увесь урок на пояснення однієї теми.


Read More

Ліцей вкотре зустрічає волонтера!

Березнівський НВК «ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ступенів» у квітні був відібраний як один  із освітніх закладів - переможниць GoCamp.

У межах проекту Чабан О.Ю., учитель англійської мови ліцею, відвідала трьохденний тренінг в Ірпені, де познайомилась з найсучаснішими методиками у  навчально-ігровій  діяльності  з англійської мови, удосконалила навички проектного навчання та гейміфікації, ознайомилась з програмами проведення GoCamp-2019.


Read More

Гран-прі на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости»

У Києві пройшов 101-й Міжнародний конкурс-фестиваль «Зоряні мости до Дня захисту дітей». Розмаїттям вокалу, класичної, народної та сучасної хореографії вирувала сцена Київської міської державної адміністрації. Понад 140 учасників конкурсу із різних міст виборювали на сцені жадану позитивну оцінку висококваліфікованого вимогливого журі.

 


Read More

Професійне зростання працівників психологічної служби!

5 червня 2019р. проведений V завершальний модуль навчально-методичного проекту «Основи психологічного консультування для дітей та дорослих» для працівників психологічної служби Березнівщини на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


Read More

Інклюзивний фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей "Такий, як Я"

1 червня 2019р. був вперше проведений спільно з ГО «Особливий Кіндер» інклюзивний фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей "Такий, як я" на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». Метою заходу було показати, що діти не діляться на здорових та інвалідів, а будь-який заклад, захід має бути доступний для усіх. Всі ми рівні, а для дитинства немає інвалідності! 


Read More

Підготовка вчителів ІНФОРМАТИЧНОЇ освітньої галузі

22.05.2019 року згідно наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА №126 від 10.05.2019 року «Про організаційні питання щодо підготовки вчителів ІНФОРМАТИЧНОЇ освітньої галузі, які навчатимуть учнів других класів у 2019-2020 навчальному році для роботи в умовах Нової української школи» на базі Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (директор Боровець В.І.) був проведений локальний семінар-тренінг з теми «Особливості реалізації галузі «Інформатична» в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти».


Read More

Обласний теоретико-методологічний cемінар для методистів районних та міських методичних кабінетів, педагогічних працівників об’єднаних територіальних громад

Бути вчителем – це відчувати свою відповідальність.

Пишатися кожною перемогою, здобутою учнями.

Усвідомлюючи, що, кладучи свою цеглу,

ти допомагаєш будувати світ.

Антуан де Сент – Екзюпері

21 травня 2019 року  на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» проходив обласний теоретико-методологічний  cемінар для методистів районних та міських методичних кабінетів, педагогічних працівників об’єднаних територіальних громад, які координують іноземну мову із теми «Сучасні технології навчання іноземних мов в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».


Read More

Підготовка вчителів предметів МИСТЕЦЬКОЇ освітньої галузі

21.05.2019 року згідно наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА №125 від 10.05.2019 року «Про організаційні питання щодо підготовки вчителів предметів МИСТЕЦЬКОЇ освітньої галузі, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році для роботи в умовах Нової української школи» на базі КЗ «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (директор Карповець Н.В.) був проведений локальний семінар-тренінг з теми «Особливості реалізації галузі «Мистецька» в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової освіти».


Read More

Локальний семінар-тренінг для учителів фізкультурної освітньої галузі

20.05.2019 року згідно наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА №124 від 10.05.2019 року «Про організаційні питання щодо підготовки вчителів ФІЗКУЛЬТУРНОЇ освітньої галузі, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році для роботи в умовах Нової української школи» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» (директор Зайко О.В.) та Березнівської гімназії імені Буховича (директор Дежнюк Г.М.) відбувся локальний семінар-тренінг для учителів фізкультурної освітньої галузі, які здійснюватимуть навчання учнів у 2019-2020 навчальному році з теми «Особливості реалізації освітньої галузі «Фізкультурна» в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти».


Read More

Зустріч учасників Всеукраїнського проекту

Із 2016-2017 н.р. педагогічний колектив Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (нині Опорний заклад Балашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) Березнівської районної ради Рівненської області взяв участь у Всеукраїнському науково-педагогічному проекті «Модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти».

У ході реалізації Проекту стали традиційними зустрічі педагогічних колективів закладів освіти області, що є його учасниками.


Read More

Від творчого педагога - до творчої дитини

Нещодавно на базі закладу дошкільноЇ освіти «Берізка» смт. Соснове відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти району.

Тема засідання: «Використання елементів етносу, традиційних методів Полісся при ознайомленні дошкільнят з народними та сімейними традиціями».

В ході презентаційного модуля директор ЗДО «Берізка» смт. Соснове Кокота М. З. запропонував увазі учасників семінару слайд-презентацію закладу, провів експрес-огляд розвивального простору груп – творчої лабораторії педагогічних працівників.


Read More

ІІ районний фестиваль до міжнародного дня сім’ для батьків

17 травня 2019р. відбувся ІІ районний фестиваль до Міжнародного дня сім'ї для батьків у контексті психологічної служби на базі КЗ "Районний Будинок дитячої та юнацької творчості". Батьків Березнівщини об’єднала тема «Сімейний простір, як  запорука безпечного соціального розвитку дитини в  умовах нової української школи». 


Read More

IV модуль «Основи психологічного консультування для дітей та дорослих»

10 травня 2019р. проведений ІV модуль навчально-методичного проекту для працівників психологічної служби Березнівщини. Надзвичайно важлива та актуальна тема «Організація роботи з батьками» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


Read More