Інтегрований семінар-практикум вчителів мистецтвознавчих дисциплін на базі Богушівської ЗОШ

Нещодавно на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів мистецтвознавчих дисциплін з теми: «Формування інформаційно-цифрової компетентності як однієї з умов художньо-творчого самовираження сучасних учнів на уроках мистецтвознавчих дисциплін». Учасники семінару обговорили теоретичні та практичні аспекти ефективного впровадження сучасних методів навчання, ознайомились з досвідом педагогів закладів освіти щодо формування педагогічної майстерності, творчої ініціативи, предметних компетентностей школярів та їх наставників.


Read More

Підсумки І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Багато років поспіль збирає нас традиційне свято - конкурс-ярмарок педагогічної творчості. У цьому році ми також віншуємо переможців І туру ХVІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Це конкурс-змагання талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності.


Read More

"Юне обдарування - 2019"

13.03.2019 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ етап учнівської олімпіади «Юне обдарування - 2019» з базових дисциплін: українська мова, математика, природознавство.

З переможцями та призерами олімпіади можна ознайомитись у вкладеному файлі.

Download
Юне_обдарування_2019.pdf
Adobe Acrobat Document 111.7 KB

Вітаємо переможців районного етапу обласної олімпіади «Знавці Біблії»

09.03.2019 року на базі Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап обласної  олімпіади «Знавці Біблії», в якому прийняли участь 264 учні 3-11 класів з 28 закладів освіти.


Read More

УВАГА! Розпочинається процедура відбору підручників для учнів 6, 11 класів закладів загальної середньої освіти!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.11.2018 № 1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та  11 класів закладів загальної середньої освіти», листа управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 07.03.2019 № 892-02/01-09/19 КНМУ інформуємо, що з 12 березня 2019 року розпочнеться процедура відбору підручників, електронні версії яких будуть розміщені у вільному доступі за посиланням: https://lib.imzo.gov.ua/ у рубриці «Конкурс підручників».


Read More

Тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт»

04 березня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садка №1 «Ромашка» комбінованого типу м. Березне відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Березнівського району та м. Березне за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» (старший дошкільний вік).

Тренінг провели тренери: Максимова Людмила Миколаївна, Уляньчук Ольга Дмитрівна, які пройшли підготовку у якості тренера для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» та отримали сертифікат Української академії дитинства.


Read More

ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби «Основи психологічного консультування дітей та дорослих»

25 лютого 2019 року для практичних психологів та соціальних педагогів, проведений ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби «Основи психологічного консультування дітей та дорослих. Психологічна допомога особистості в кризових станах» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням».


Read More

Розпочався конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти

На виконання листа МОН №1/9-63 від 08.02.2019 та наказу МОН №1190 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» з 25 лютого 2019 року на базі ІСУО та програми КУРС: Школа починається конкурсний відбір підручників.


Read More

Районний форум молодих педагогів

Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня

М. Ебнер-Ешенбах

 28 лютого 2019 року відбувся районний форум для молодих освітян «Сучасний урок в  умовах реформування освіти: теорія і практика» на базі КЗ «Районний будинок дитячої та юнацької творчості».


Read More

Засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах у Вітковицькому НВК

26.02. 2019 року на базі Вітковицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» відбулося планове засідання районного консультаційного сервіс-центру учителів іноземної мови, які працюють у 1 класах  з теми  «Ефективне  навчання лексики на уроках англійської мови у початковій школі. Роль інструкцій вчителя для виконання завдань».


Read More

Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі Березнівської гімназії

Учителі повинні досягати успіху для того, щоб його досягали учні, а учні повинні досягати успіху, щоб його досягало суспільство.

Майкл Фуллан.

 

26 лютого 2019 року на базі Березнівської гімназії імені Миколи Буховича відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Упровадження компетентнісного підходу у навчанні шляхом реалізації наскрізних змістових ліній».


Read More

Семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я в Березнівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням"

27 лютого 2019 року на базі Березнівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» за участю Шагієвої Р.Р., методиста РОІППО, відбувся семінар-тренінг із теми «Сучасні підходи до вивчення предмету основи здоров'я» для вчителів основ здоров′я закладів загальної середньої освіти Березнівського району.


Read More

Фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019»

Учитель року – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності та продемонструвати приховані можливості творчої особистості.

«Життя прекрасне, коли кипить», - сказав філософ. По-особливому бурхливим, а значить і прекрасним зробив життя педагогів другий тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019». Адже саме конкурси професійної майстерності здавна є тим двигуном, який піднімає пласти учительства, щоб, як умілий ювелір, виточити дорогоцінні скарби педагогічного досвіду, що достойно сяють в барвистому вінку національної освіти.


Read More

Вітаємо переможців, учасників та їх наставників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

23.02. - 24.02.2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!


Read More

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Вітаємо учасників та переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з французької та німецької мов

- Михальчук Наталію Валентинівну, ученицю 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

- Артюх Тетяну Ігорівну, ученицю 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

- Рябчинську Ірину Юріївну, ученицю 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

- Шеремет Наталію Олегівну, ученицю 10 класу  опорного закладу  Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня»

- Гамчук Іванну Вікторівну,  ученицю 11 класу опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня»

- Довматюк Анастасію Володимирівну,  ученицю 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

- Хмеля Давида Богдановича, учня 9 класу Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня». 

 


Read More

Дитина: віртуальний світ і формування особистості

12.02.2019 відбулося засідання районної школи молодого конкурентноспроможного спеціаліста психологічної служби з теми "Дитина: віртуальний світ і формування особистості" на базі опорного закладу Кам'янський ліцей.

 


Read More

УКРАЇНСЬКИЙ ГАРВАРД!

9 лютого 2019р. у рамках профорієнтаційної роботи управлінням освіти, молоді та спорту спільно з Київським університетом культури і мистецтв організовано поїздку на День відкритих дверей університету для учнів випускних класів Березнівщини. 

 


Read More

Семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти в опорному закладі Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

13 лютого 2019 року на базі опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти району з теми «Автономія закладу освіти: самостійність і відповідальність».

Метою семінару було сприяння осмисленню проблеми становлення автономії закладу освіти у процесі децентралізації влади, обміну кращим досвідом запровадження ефективних практик управління освітньою системою, окреслення шляхів її формування в системі освіти.


Read More

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи в Березнівському НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням"

В лютому 2019 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» відбулася науково-методична рада комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет».


Read More

Дай Боже за рік діждати в щасті здоров’ї і мирі!

Нещодавно на базі закладу дошкільноЇ освіти «Веселка» м. Березне відбувся семінар-практикум дошкільників з теми «Сучасні підходи до формування життєвої компетентності дітей».

На семінар були запрошені члени атестаційної комісії закладу дошкільної освіти «Теремок» м. Березне та районного методичного кабінету.


Read More

Стартував новий навчальний проект для працівників психологічної служби Березнівщини

Відповідно до плану роботи психологічної служби району на 2018-2019 н.р. та плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 р. 30 січня 2019 р. на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей  з професійним навчанням» для  практичних  психологів  та соціальних педагогів, відбувся І модуль навчального проекту для працівників психологічної служби району «Основи психологічного консультування дітей та дорослих. Психологічна допомога особистості в кризових станах».


Read More

Першість району з волейболу серед жіночих команд закладів загальної середньої освіти

Упродовж п’яти днів у спортивному залі Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю точилася напружена боротьба з волейболу за призові місця серед 15 жіночих команд закладів загальної середньої освіти району.

До фінальної частини змагань увійшли команди Березнівської гімназії імені Миколи Буховича, Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Березнівської №2, Зірненської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

04 лютого 2019 року відбулися фінальні ігри.

У напруженій боротьбі перше місце виборола команда дівчат Березнівської гімназії імені Миколи Буховича, друге – команда Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, третє – команда Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».


Read More

Вітаємо переможців та їх наставників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

ЩИРО ВІТАЄМО

переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:

 

 

  • Артюх Тетяну Ігорівну, ученицю 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
  • Радіо Віту Віталіївну, ученицю 9 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
  • Галагуз  Тетяну Олександрівну, ученицю 9 класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича
  • Рябчинську Ірину Юріївну, ученицю 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
  • Муравинця Михайла Сергійовича, учня 11 класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича

Read More

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

24.01.2019 Рівненською обласною станцією юних туристів було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Участь в конкурсі, відповідно до Умов проведення, взяли музеї навчальних закладів області за такими профілями: військово-історичні, краєзнавчі, історичні. На розгляд журі конкурсу було представлено 33 презентаційні екскурсії.


Read More