Березнівський освітній округ №1

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

  1. Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів»
  2. Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступенів - дошкільний навчальний заклад»
  3. Зірненська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів
  4. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1 «Ромашка»
  5. Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» с. Зірне


Березнівський освітній округ №2

Березнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

  1. Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю
  2. Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня    школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням»
  3. Опорний заклад Кам’янський ліцей
  4. Голубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  5. Білківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  6. Великопільська філія опорного закладу Кам'янський ліцей
  7. Курганська філія опорного закладу Кам'янський ліцей
  8. Яблунівська філія опорного закладу Кам'янський ліцей
  9. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №2 «Теремок» м.Березне
  10. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Берізка» с.Кам’янка
  11. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок с.Голубне
  12. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Сонечко» с.Білка
  13. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Дзвіночок» с.Велике Поле
  14. Комунальний заклад «Березнівський районний будинок  дитячої та юнацької творчості»
  15. Комунальний заклад  «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»


Городищенський освітній округ

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  2. Тишицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  3. Богушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  4. Князівський навчально-виховний комлекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  5. Вітковицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  6. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Теремок» с.Городище
  7. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Сонечко» с.Богуші
  8. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Теремок» с.Тишиця
  9. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Орлятко» с.Орлівка
  10. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Пролісок» с.Князівка


Балашівський освітній округ

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

  1. Філія Михалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  2. Філія Лінчинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  3. Філія Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  4. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Колосок» с.Балашівка
  5. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Веселка» с.Лінчин
  6. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Сонечко» с.Михалин
  7. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Росинка» с.Яцьковичі


Моквинський освітній округ

Моквинський НВК "Гімназія - ЗОШ І ст."

  1. Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  2. Друхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  3. Поліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  
  4. Філія Колодязнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  
  5. Філія Хотинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  6. Грушівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  7. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Ромашка» с.Моквин
  8. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Мальвіна» с.Друхів
  9. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Пролісок» с.Поліське
  10. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Сонечко» с.Грушівка
  11. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Сонечко» с.Колодязне
  12. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Дзвіночок» с.Хотин


Малинський освітній округ

Малинська ЗОШ І-ІІІ ст.

  1. Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  2. Малушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  3. Яринівська філія опорного закладу Кам'янський ліцей
  4. Броннівська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  5. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Сонечко» с.Малинськ
  6. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Золота рибка» с.Поляни
  7. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Сонечко» с.Яринівка
  8. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок «Калинка» с.Бронне
  9. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Веселка» с.Малушка


Соснівський освітній округ

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"

  1. Бистрицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  2. Марининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  3. Філія Великосовпівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"
  4. Філія Губківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"
  5. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Берізка» смт. Соснове
  6. Дошкільний навчальний заклад дитячий садок «Мар’яночка» с.Маринин
  7. Комунальний заклад «Соснівський центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості»